BİZİ TAKİP EDİN :      
GPN WHEY MİX PLUS 2500 Gr (Dark Chocalate)
          
          
          
 
Adet :
Seçenekler :
289,00 TL
Son kullanma tarihi
15.3.2022
Havale İle
274,55 TL
Stokta
Var
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Özellikleri

Marka : GPN
Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Etken Maddeler: Karbonhidrat - Whey Protein
Aroma: ÇİKOLATA
İçerik Tipi: Toz
Hedef: Hacim Kazanmak - Kilo Almak
Cinsiyet: Bay - Bayan
Seviye: Yeni Başlayanlar - Orta Seviye - İleri Seviye
Yaş Aralığı: 21 yaş altı - 21-39 yaş arası - 40 yaş ve üstü
Spor: Tüm Sporlar
Bunları İçermez: ASPARTAM - DOMUZ KATKI MADDESİ - GLUTEN - RENKLENDİRİCİ BOYA - LAKTOZ - GDO
Antrenman Türü: Antrenman Öncesi - Antrenman Sonrası
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Antrenmanlardan hemen sonra 1,5 ölçeği 200 ml su veya sütle karıştırarak tüketiniz.
Orta Seviye
 
Antrenmanlardan hemen sonra 1,5 ölçeği 200 ml su veya sütle karıştırarak tüketiniz.Sabah kalktıktan hemen sonra 1,5 ölçeği 200 ml su veya sütle karıştırarak tüketiniz.
İleri Seviye
 
Antrenmanlardan 30-40 dk önce ve hemen sonra 1,5 ölçeği 200 su veya sütle karıştırarak tüketiniz. Sabah kalktıktan hemen sonra 1,5 ölçeği 200 ml su veya sütle karıştırarak tüketiniz.
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) İçeriği

  • Uygun Fiyat Yüksek Kalite
  • Çabuk karışım lezzetli içerik
  • Aspartam içermez. 
  • Yapay Renklendirici içermez.
  • İlave şeker içermez.
  • Soya içermez.
  • Bitkisel proteinler içermez.
  • Gluten içermez.
 

Gpn Whey Mix Plus 2500 Gr (Dark Chocalate) Açıklama

GPN WHEY MİX PLUS NEDİR?
 
GPN WHEY MİX PLUS içeriğindeki bileşinler sayesinde;
23 Gram Protein : Yağsız kas kütlesini büyümesi için uyarır, whey formu kolesterolü düşürür, kas gücünü ve performansı artırır.
5.5 Gram BCAA : Kaslar tarafından direk emilir, kas büyümesini ve performansını artırır, vücut yağ oranını ve kas hasarını azaltır.
500 Mg Taurin : Antioksidandır, vücuttaki sıvı dengesini kontrol eder, kalp sağlığı üzerine etkilidir ve kas kasılması üzerindeki işlemiyle performans artırıcıdır.
1500 Mg Creatin : Kalp hücrelerine yağları indirgeyerek (yağların oksit özelliğini gidererek) enerji desteği sağlar ve performansı artırır.
500 Mg Glutamin : Protein yapı taşıdır. Bağışıklık sistemini destekler, yoğun egzersiz sonrasında kas ağrılarını azaltır ve iyileştirir.
Kullanım Bilgisi (TR) : Proteince zenginleştirilmiş spor gıdası olarak yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir günde 2 defa, 1 porsiyon (50gr) tüketebilirsiniz.
Kullanım Amacı (TR) : Yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla formüle edilmiştir.
Tavsiyeler (TR) : Bu ürün yeterli ve dengeli bir diyetle tüketilmelidir tek başına bütün besin ögeleri ihtiyacını karşılamaz.
Kalite (TR) : Ürünlerimiz, T.C. Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı ve Yerel Yönetimlerin kontrolü altında denetimlerden geçmiş ve izinleri alınmış, ISO 9001:2015,ISO 22000:2005,ISO 14001:2015, HACCP,HALAL ve  GPM standartlarında üretilmekte ve izlenmektedir.
 
 
 
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Çok beğendim
Onur Çalağan
13.10.2019 14:48:17
Başta tereddüt ederek alsamda şu an salonumun en iyi ürünlerinden biri. İçeriği çok zengin tadı güzel. Müşterilerim çok menmun. Tavsiye ederim teşekkürler.
GPN
Semih Özgür
13.10.2019 12:40:50
Ürünü çok beğendim. Mix ürün olması ayrı bir avantaj. Tavsiye ederim.
Mükemmel
Bariş Menekşe
4.10.2019 00:11:08
İthal ürünleri bile arkasında bırakacak kalitede kompleks bir protein. Mutlaka tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz ben ve öğrencilerim çok memnunuz.
 
Bunları İçermez
 
ASPARTAM
DOMUZ KATKI MADDESİ
GLUTEN
RENKLENDİRİCİ BOYA
LAKTOZ
GDO
 
Benzer Ürünler
 
 
Bu ürünü alanlar bunları da aldı
 
 
  
Protein Defteri © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.