BİZİ TAKİP EDİN :      
SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr
          
 
 
 
Adet :
Seçenekler :
139,00 TL
Son kullanma tarihi
8.8.2021
Havale İle
132,05 TL
Stokta
Var
 

Ssn® Arginine Refuel + Zma 350 Gr Özellikleri

Özellikler: En Çok Satılanlar - En Çok Tercih Edilenler
Etken Maddeler: Aol - Arjinin
Aroma: ÇİLEK
İçerik Tipi: Toz
Cinsiyet: Bay - Bayan
Seviye: Yeni Başlayanlar - Orta Seviye - İleri Seviye
Yaş Aralığı: 21 yaş altı - 21-39 yaş arası - 40 yaş ve üstü
Spor: Tüm Sporlar
Antrenman Türü: Antrenman Öncesi
 

Ssn® Arginine Refuel + Zma 350 Gr Kullanımı

Başlangıç Seviyesi
 
Başlangıç Seviyesi Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce yarım porsiyon (1/2 ölçek), Gece yatmadan önce yarım porsiyon (1/2 ölçek) olmak üzere günde toplam 1 porsiyon (1 ölçek),Diğer günlerde; Sabah kahvaltıdan 1 saat önce yarım porsiyon (1/2 ölçek), Gece yatmadan önce yarım porsiyon (1/2 ölçek) olmak üzere toplam günde 1 porsiyon (1 ölçek) tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
 
Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce 1 porsiyon (1 ölçek), Gece yatmadan önce 1 porsiyon (1 ölçek) olmak üzere günde toplam 2 porsiyon (2ölçek), Diğer günlerde; Sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1 porsiyon (1 ölçek), Gece yatmadan önce 1 porsiyon (1 ölçek) olmak üzere toplam günde 2 porsiyon (2 ölçek) tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
 
Antrenman günlerinde; Antrenmandan yarım saat önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek), Gece yatmadan önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek) olmak üzere günde toplam 3 porsiyon (3 ölçek), Diğer günlerde; Sabah kahvaltıdan 1 saat önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek), Gece yatmadan önce 1.5 porsiyon (1.5 ölçek) olmak üzere toplam günde 3 porsiyon (3 ölçek) tüketilmesi tavsiye edilir.
 

Ssn® Arginine Refuel + Zma 350 Gr İçeriği

 

Ssn® Arginine Refuel + Zma 350 Gr Açıklama

SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr Nedir ? %100 Saflıkta farma kalite ve ‘Maya Kaynaklı’ saf L - Arjinin içeriği ile özel beslenme ihtiyacını karşılamaya, yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde aminoasit dengesini korumaya ve antrenman performansını geliştirmeye yardımcı olur. L- Formda Arjinin içeriği ile vücudun Nitrik Oksit (NO) üretimine ve antrenman performansının geliştirilmesine yardımcıdır. Çinko, Magnezyum, B6 Vitamini içeriği ile (ZMA) bağışıklık sistemini ve enerjisini destekler, uyku kalitesinde artış sağlar.Çinko içeriği ile bu mineralin eksikliğine bağlı testosteron üretimindeki düşüklüğü ortadan kaldırılmasına destek olur. L- Arjinin ve ZMA'nın gece uyku öncesi bir arada alınması vücudun doğal testosteron ve büyüme hormonu üretimini teşvik eder, güç artışı, dayanıklılıkta artış sağlar. İçerdiği özel Palatinoz™ karbonhidratı L- Arjinin aminoasidini ve ZMA’yı kas kütlesine taşır, hücrelere geçişine yardımcı olur. SSN® Arginine Refuel + ZMA 350 Gr'ın Öne Çıkan Özellikleri: -5 Gr %100 L – Arjinin -125 Mg Magnezyum -15 Mg Çinko -0,10 Mg B6 Vitamini
 

Ürün Yorumları


Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.

 
  
Protein Defteri © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.
İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Tüm ürünlerimiz %100 orjinal olup T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.